Aneks do umowy najmu Dodanie najemcy – wzór

(2 opinie klienta)

15,00 

Dodanie najemcy do umowy najmu nie jest wcale takie trudne, wystarczy przygotować aneks do umowy najmu, dodając do istniejącego najemcy nowego najemcę. Przygotowany przez wzór aneksu do umowy najmu bardzo ułatwi Ci tę czynność, zachęcam Cię więc do jego zakupu i pobrania.

Jak dodać najemcę do istniejącej umowy najmu mieszkania? zmiany takiej zgodnie z prawem można dokonać na podstawie aneksu do umowy najmu lokalu, w którym to aneksie dokonuje się stosownej zmiany zapisów istniejącej umowy najmu. W tym przypadku należy zmienić jedynie zapis dotyczący liczby i danych personalnych najemcy/najemców.

Dodanie najemcy do umowy najmu może odbyć się tylko poprzez sporządzenie stosownego aneksu, którego wzór przygotowaliśmy. Dodając nowego najemcę, trzeba oczywiście podać imię i nazwisko nowego najemcy, a także jego dane personalne, czyli choćby np. numer PESEL.

Niniejszy aneks do umowy najmu dodanie najemcy będzie funkcjonować w dniu sporządzenia aneksu, a sam aneks stanie się załącznikiem do umowy najmu.

Podobne wzory pism:

2 opinie dla Aneks do umowy najmu Dodanie najemcy – wzór

  1. Janina Wachalska

    ok

  2. Krystyna Waszka

    polecam dokument

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *