Aneks do umowy o roboty budowlane WZÓR

(1 opinia klienta)

15,00 

Pobierz przygotowany przez nas wzór aneks do umowy o roboty budowlane.

Aneks do umowy o roboty budowlane to gotowy do wypełnienia druk, który można wykorzystać w celu poprawienia lub uzupełnienia zawartej wcześniej umowy o roboty budowlane. Pismo pozwala usunąć postanowienia oryginalnego dokumentu, dodać nowe postanowienia lub dokonać ich korekty.

Aneks do umowy o roboty budowlane musi odnosić się do umowy, której postanowienia reguluje. Oznacza to, że powinien określać strony stosunku prawnego, podawać datę i miejsce zawarcia pierwotnej umowy i termin obowiązywania wprowadzanych zmian.

Dla swojej ważności aneks do umowy musi zostać podpisany przez inwestora i wykonawcę. Należy także dołączyć go do oryginalnego dokumentu, bowiem stanowi on jego integralną część.

Aneks do umowy budowlanej pozwala wprowadzać zmiany w kontrakcie bez konieczności przygotowywania nowego dokumentu od początku. Aby zmienić lub usunąć postanowienia pierwotnej umowy, należy przytoczyć jej konkretne zapisy i określić, na czym polegają wprowadzane zmiany. W tym celu pobierz wzór aneksu do umowy budowlanej.

Podobne wzory pism:

1 opinia dla Aneks do umowy o roboty budowlane WZÓR

  1. Ernet

    ok polecam pismo

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *