Kompensata trójstronna – wzór DOC + PDF

(2 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać porozumienie trójstronne pomiędzy firmami w sprawie płatności? aby ułatwić Ci sporządzenie takiej umowy, przygotowaliśmy gotowy do pobrania i wypełnienia wzór kompensaty trójstronnej, który wystarczy tylko pobrać, wydrukować i uzupełnić.

Kategoria:

Kompensata trójstronna (zwana też jako: Porozumienie kompensacyjne trójstronne) może pozwolić zachować płynność finansową firmy. Jest to bowiem umowa, na podstawie której dochodzi do rozliczenia wzajemnych roszczeń (najczęściej roszczeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej). Odpowiednio przygotowana umowa, pozwala stronom dokonać bezgotówkowych rozliczeń należności.

Na podstawie umowy dochodzi do umorzenia należności niższej. Do uregulowania zaś pozostaje różnica, którą można uregulować gotówką lub przelewem na rachunek bankowy, albo rozliczyć przy kolejnej umowie kompensacyjnej.

W treści umowy kompensacyjnej należy zawrzeć zapis dotyczący sposobu uregulowania należności z podaniem terminu zapłaty. Aby umowa o kompensacje była ważna, powinna zawierać odpowiednie elementy.

Kompensata trójstronna wzór to formularz przygotowany przez prawnika, w którym zostały zawarte wszelkie informacje, dzięki którym strony umowy bez żadnych problemów będą mogły dokładnie sprecyzować jakie wierzytelności przedstawiane są do potrącenia oraz z jakimi należnościami będą rozliczane.

Porozumienie trójstronne w sprawie płatności pomiędzy firmami pobierzesz w formacie .doc lub .PDF

Porozumienie kompensacyjne jest świetnym sposobem na rozliczenie wzajemnych należności!

2 opinie dla Kompensata trójstronna – wzór DOC + PDF

 1. Iza

  Pobrany wzór kompensaty trójstronnej jest ok – POLECAM

  • Grzegorz Szwaciński

   Dzięki za Iza za pozytywną opinię!

 2. Angrys

  pismo ok

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *