Odwołanie od decyzji PZU skręcenie stawu skokowego

(2 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać odwołanie od decyzji PZU przy skręceniu stawu skokowego? aby ubezpieczyciel ponownie rozpatrzył wypłatę odszkodowania, musisz w terminie wnieść odwołanie zawierające niezbędne elementy. Oprócz elementów formalnych, w piśmie musi znaleźć się uzasadnienie odwołania.

Pobierz wzór pisma, wydrukuj i wypełnij, a następnie prześlij bądź dostarcz osobiście do PZU.

Odwołanie od decyzji PZU skręcenie stawu skokowego pozwala na ponowne rozpoznanie wniosku o wypłatę odszkodowania przez ubezpieczyciela po doprecyzowaniu wniosku przez poszkodowanego lub podniesieniu nowych okoliczności tj. kontynuacja leczenia, poniesienie dodatkowych kosztów związanych z leczeniem lub rehabilitacją, a także dołączenie dodatkowej dokumentacji lekarskiej.

Składając odwołanie od decyzji PZU, należy pamiętać o terminach przedawnienia roszczeń, bowiem ich uchybienie skutkować będzie odmową wypłaty odszkodowania przez PZU. W przypadku roszczeń o wypłatę odszkodowania za skręcenie stawu skokowego będzie to 3 lata od daty wystąpienia zdarzenia.

Termin ten musi zostać zachowany zarówno dla samego wniosku o wypłatę odszkodowania, jak i dla złożenia odwołania od niekorzystnej decyzji. Odwołanie od decyzji PZU skręcenie stawu skokowego dla celów dowodowych należy złożyć w formie pisemnej, zachowując jego odpis lub przesłać ubezpieczycielowi listownie, lub drogą elektroniczną zachowując potwierdzenie nadania.

Pomocnym może okazać się przygotowany przez profesjonalistę wzór odwołania od decyzji PZU skręcenie stawu skokowego, w którym znajdują się wszelkie niezbędne elementy, aby ubezpieczyciel ponownie zajął się sprawą.

Podobne wzory pism:

2 opinie dla Odwołanie od decyzji PZU skręcenie stawu skokowego

  1. Kamila Tereńska

    Wszystko w jak najlepszym porządku, udało się odwołać od decyzji PZU

    • Grzegorz Szwaciński

      Dzięki Kamila.

  2. Ula Cekinek

    Pismo ok

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *