Oświadczenie kierownika budowy WZÓR

(1 opinia klienta)

15,00 

Kategoria:

Oświadczenie kierownika budowy to uniwersalny druk, który można wykorzystać w celu stwierdzenia zakończenia budowy lub potwierdzenia jej zgodności z projektem, warunkami pozwolenia na budowę i przepisami. Dokument powinien określać rodzaj obiektu budowlanego i wskazywać jego lokalizację. Istotne jest także podanie w nim danych wydanej decyzji pozwolenia na budowę.

Oświadczenie kierownika budowy może dotyczyć również potwierdzenia doprowadzenia do należytego stanu i porządku terenu budowy, potwierdzenia zastosowania wyrobów budowlanych stosowanych w budownictwie i posiadających znak CE i B, bądź właściwego zagospodarowania terenów przyległych do budowy.

W oświadczeniu kierownika budowy o zgodności z projektem, warunkami pozwolenia na budowę i przepisami powinno znaleźć się także miejsce na wypis stwierdzonych zmian istotnych i nieistotnych. Dla swojej ważności dokument wymaga również czytelnego podpisu kierownika budowy. Niezbędnym elementem pisma jest data i miejsce sporządzenia oświadczenia.

Obowiązek przygotowania tego dokumentu wynika z reguły z zapisów umowy z kierownikiem budowy, który zobowiązuje się dopilnować procedur rozpoczęcia i zakończenia inwestycji.

1 opinia dla Oświadczenie kierownika budowy WZÓR

  1. Kawecki Dawid

    Wzór oświadczenia jest w 100% OK!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *