Oświadczenie o poddaniu się egzekucji w związku z zawartą umową najmu okazjonalnego – wzór

(2 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać oświadczenie najemcy o poddaniu się egzekucji pdf? Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego umową najmu okazjonalnego lokalu jest umowa najmu lokalu mieszkalnego, którego właściciel, będący osobą fizyczną, nie prowadzi działalności gospodarczej w zakresie wynajmowania lokali, zawarta na czas oznaczony, nie dłuższy niż 10 lat.

Zasadniczo więc umowa najmu okazjonalnego nie różni się o najmu lokalu mieszkalnego. Jednakże należy zwrócić uwagę na większą ochronę wynajmującego – zawierając umowę najemca zobowiązany jest złożyć oświadczenie o poddaniu się egzekucji w związku z zawartą umową najmu okazjonalnego.

Do czasu, aż najemca nie przedłoży odpowiednio przygotowanego oświadczenia, wynajmujący nie musi przekazać mu lokalu do użytkowania. Oświadczenie o poddaniu się egzekucji w związku z zawartą umową najmu okazjonalnego należy złożyć w formie aktu notarialnego, a następnie załączyć do zawartej umowy.

Jak należy napisać niniejsze oświadczenie? aby ułatwić sobie sporządzenie takiego pisma, pobierz przygotowany przez nas wzór oświadczenia o poddaniu się egzekucji w związku z zawartą umową najmu okazjonalnego.

2 opinie dla Oświadczenie o poddaniu się egzekucji w związku z zawartą umową najmu okazjonalnego – wzór

  1. Andrzej Wrona

    polecam pismo!

  2. Grzegorz Juszczenka

    oświadczenie spełniło nasze wymagania

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *