Pismo do komendanta policji o przeprowadzenie pogadanki w przedszkolu – wzór

(3 opinie klienta)

15,00 

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego skutecznego pisma, przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór pisma do Komendanta Policji o przeprowadzenie pogadanki. Pismo można wykorzystać do zainicjowanie pogadanki w przedszkolu jaki w szkole podstawowej, a nawet średniej.

Kategoria:

Jak napisać pismo do Komendanta Policji o przeprowadzenie pogadanki w przedszkolu? pismo powinno mieć charakter prośby, którą przedszkole kieruje do Komendanta Policji. W piśmie powinny przede wszystkim znaleźć się informacje, które ułatwią Komendantowi oddelegowanie do przedszkola właściwego policjanta, który z łatwością poradzi sobie w temacie, który przedszkole chce poruszyć.

Zaznaczyć należy również, że czas oczekiwania na wizytę policjanta w szkole może być różny w zależności od możliwości kadrowych w danej jednostce Policji. Przeważnie bywa tak, że po otrzymaniu pisma, Komendant Policji wyznacza policjanta do oddelegowania na spotkanie, po czym policjant ten kontaktuje się bezpośrednio z przedszkolem lub szkołą celem omówienia szczegółów spotkania.

Z tego względu podanie do policji o przeprowadzenie pogadanki w szkole złożyć należy jak najszybciej.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas wzór pisma do komendanta policji o przeprowadzenie pogadanki w szkole lub przedszkolu ułatwi Państwu znalezienie właściwego policjanta.

3 opinie dla Pismo do komendanta policji o przeprowadzenie pogadanki w przedszkolu – wzór

  1. Przedszkole Plastuś

    Pismo w 100% ok polecamy

  2. Marta Gałka

    bezproblemowo.

  3. Maria G.

    Dziękuję.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *