Pismo rodziców do dyrektora szkoły w sprawie agresywnego ucznia WZÓR

(3 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać pismo do dyrektora szkoły w sprawie agresywnego ucznia? w piśmie takim muszą znaleźć się niezbędne elementy, które pozwolą dyrektorowi podjąć w sprawie inicjatywę. Aby pismo zostało potraktowane poważnie, należy zamieścić w nim kilka informacji bardzo ważnych z punktu widzenia dyrektora szkoły, aby ten mógł wszcząć postępowanie wyjaśniające. Dla ułatwienia przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór pisma do dyrektora szkoły w sprawie agresywnego ucznia.

Kategoria:

Pismo do dyrektora szkoły w sprawie agresywnego ucznia – to pierwszy krok, jaki podjąć mogą rodzice dziecka, które ma styczność z agresywnym uczniem.

Na zachowania agresywnego dziecka, które uczęszcza do tej samej szkoły, co nasza pociecha należy reagować szybko i zdecydowanie, aby nie dopuścić do sytuacji, w której nasze dziecko staje się ofiarą zachowań agresywnego dziecka lub samo zaczyna zachowywać się podobnie, biorąc za przykład zachowanie agresywnego ucznia.

Pamiętajmy, że dyrektor szkoły zgodnie z prawem Kodeksu cywilnego ma obowiązek, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwa na lekacjach jak i w przerwie między zajęciami, gdzie właśnie najczęściej dochodzi do przemocy między uczniami.

Co jeszcze ważniejsze, zgodnie z art. 415 i art. 427 oraz art. 444 odpowiedzialność cywilną za wypadek na terenie szkoły np. z winy agresywnego ucznia ponosi nauczyciel, pod którego opieką doszło do nieszczęścia.

Właśnie dlatego dyrektor szkoły musi szybko zareagować na pismo rodziców w sprawie agresywnego ucznia, by nie doszło do nieszczęścia. Ay jednak dyrektor miał szansę zareagować, należy go o tym powiadomić na piśmie.

Podobne:

3 opinie dla Pismo rodziców do dyrektora szkoły w sprawie agresywnego ucznia WZÓR

  1. Olga Suszyńska

    Pismo zgodne z opisem, polecam.

  2. Mariusz Dopieralski

    wszystko się zgadza

  3. Kamil

    okej

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *