Podanie o przeniesienie licznika WZÓR

(3 opinie klienta)

15,00 

Wniosek o przeniesienie licznika energii elektrycznej należy dostarczyć do operatora drogą listowną lub osobiście w jednostce lokalnej. Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma, przygotowaliśmy gotowy do pobrania i wypełnienia wzór podania o przeniesienie licznika elektrycznego.

Kategorie: ,

Jak napisać podanie o przeniesienie licznika? Wzór podania o przeniesienie licznika na zewnątrz budynku bądź do innego pomieszczenia powinien sporządzony być w formie pisemnej.

Podanie o przeniesienie licznika wzór to druk, który wypełnia się na przykład przed remontem domu lub mieszkania. Pismo ma poinformować dostawcę energii o chęci przeniesienia licznika w inne miejsce. Należy wiedzieć, że bez uzyskania zgody na takie działanie, właściciel nieruchomości nie może rozpocząć żadnych prac.

Dopiero po pozytywnym rozpatrzeniu podania, możliwe będzie rozplombowanie i przeniesienie licznika w wybrane miejsce. Dostawca energii w odpowiedzi na wniosek zainteresowanego udzieli mu również wskazówek technicznych dotyczących prawidłowego przeprowadzenia całej procedury.

Podanie o przeniesienie licznika jest pismem wymaganym przez każdy zakład energetyczny. Ze względu na fakt, że takie działanie wymaga rozplombowania licznika, dokonanie tego bez wiedzy i zgody dostawcy energii jest czynem karalnym.

Kontaktując się z zakładem energetycznym, właściciel domu ma możliwość ustalenia odpowiedniego miejsca na montaż licznika, a także uzyskania wiedzy na temat prawidłowego zabezpieczenia poprzedniego miejsca montażu.

3 opinie dla Podanie o przeniesienie licznika WZÓR

  1. Piotrek K.

    Wszystko ok, wzór dostałem od razu na adres e-mail.

  2. Łukasz Dzwonarkiewicz

    bez problemów, polecam

  3. Katarzyna Wędzińska

    pismo jest ok

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *