Podanie o przyspieszenie operacji – wzór

(2 opinie klienta)

10,00 

Podanie do dyrektora szpitala o przyspieszenie operacji powinno mieć formę pisemną, aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma, przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór podania o przyspieszenie operacji! przygotowane przez nas pismo posiada wszystkie niezbędne elementy, spełniając tym samym formalne wymogi.

Kategoria:

Podanie o przyspieszenie terminu operacji stawu biodrowego, kolana, czy też innej części ciała jest jedyną szansą na skrócenie czasu oczekiwania na operację. Pismo takie staje się szczególnie ważne, gdy stan zdrowia pogarsza się, a dolegliwości stają się coraz bardziej uciążliwe.

Nie ma znaczenia jaką operację chcesz przyspieszyć, może to być zabieg chirurgiczny, ortopedyczny, czy też operacja pod narkozą, pismo spełnia wszystkie wymagania i z powodzeniem może służyć w każdej dowolnej sytuacji, kiedy zależy Ci na przyspieszeniu zabiegu bądź operacji.

Wniosek o przyspieszenie operacji  lub zabiegu należy złożyć w sekretariacie szpitala, bądź przesłać listownie na adres oddziału w którym mamy zaplanowaną operację. Można spróbować samodzielnie wejść na oddział, jednak ze względu na COVID-19 jest duże prawdopodobieństwo, że zostaniemy wyproszeni. Najpewniejszą wtedy drogą doręczenia podania i przyspieszenie terminu operacji będzie droga listowna, a dokładniej list polecony ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

2 opinie dla Podanie o przyspieszenie operacji – wzór

  1. Agnieszka i Piotr Konieczny

    pismo spełniło nasze wymagania, możemy polecić!

  2. Dorota F.

    okej

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.