Podanie o przyspieszenie operacji – wzór

(4 opinie klienta)

15,00 

Podanie do dyrektora szpitala o przyspieszenie operacji powinno mieć formę pisemną, aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma, przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór podania o przyspieszenie operacji! przygotowane przez nas pismo posiada wszystkie niezbędne elementy, spełniając tym samym formalne wymogi.

Kategoria:

Podanie o przyspieszenie terminu operacji stawu biodrowego, kolana, czy też innej części ciała jest jedyną szansą na skrócenie czasu oczekiwania na operację. Pismo takie staje się szczególnie ważne, gdy stan zdrowia pogarsza się, a dolegliwości stają się coraz bardziej uciążliwe.

Nie ma znaczenia jaką operację chcesz przyspieszyć, może to być zabieg chirurgiczny, ortopedyczny, czy też operacja pod narkozą, pismo spełnia wszystkie wymagania i z powodzeniem może służyć w każdej dowolnej sytuacji, kiedy zależy Ci na przyspieszeniu zabiegu bądź operacji.

Wniosek o przyspieszenie operacji  lub zabiegu należy złożyć w sekretariacie szpitala, bądź przesłać listownie na adres oddziału w którym mamy zaplanowaną operację. Można spróbować samodzielnie wejść na oddział, jednak ze względu na COVID-19 jest duże prawdopodobieństwo, że zostaniemy wyproszeni. Najpewniejszą wtedy drogą doręczenia podania i przyspieszenie terminu operacji będzie droga listowna, a dokładniej list polecony ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Dla celów dowodowych, podanie o przyspieszenie terminu operacji koniecznie należy sporządzić na piśmie. Przygotowany przez nas wniosek o przyspieszenie terminu operacji zawiera wszystkie niezbędne elementy, jedyne co musisz w nim wypełnić, to swoje dane i nazwę szpitala, a także uzupełnić musisz puste pola, wpisując w nich wymagane informacje.

Jeśli więc Twoja sytuacja zdrowotna uległa pogorszeniu lub masz inne plany kolidujące z zaplanowaną operacją, możesz wnioskować o przyspieszenie terminu zabiegu operacyjnego.

Każdy pacjent zakwalifikowany do zabiegu operacyjnego ma do tego prawo!

Zatem zachęcamy Cię do pobrania wniosku o przyspieszenie terminu operacji bądź zabiegu.

4 opinie dla Podanie o przyspieszenie operacji – wzór

 1. Agnieszka i Piotr Konieczny

  pismo spełniło nasze wymagania, możemy polecić!

 2. Dorota F.

  okej

 3. Daniel Słoniecki

  bezproblemowo, pozdrawiam

 4. Iza G.

  Polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *