Podanie o zwiększenie etatu wzór

(2 opinie klienta)

15,00 

Jak sporządzić wniosek o zwiększenie etatu? aby ułatwić Ci sporządzenie takiego skutecznego pisma, przygotowaliśmy gotowy już do wypełnienia wzór podania o zwiększenie wymiaru etatu, tego pobrania gorąco Cię zachęcam.

Kategorie: , ,

Jak napisać podanie o zwiększenie wymiaru etatu? pracownik, któremu zwiększono wymiar czasu pracy bez zmiany umowy, ma prawo sporządzić podanie o zwiększenie etatu. Dokument tego typu powinien być dobrze uargumentowany, gdyż pracodawca, który wykorzystuje w ten sposób pracownika, prawdopodobnie będzie starał się nadal osiągać większe korzyści materialne jego kosztem.

Warto wiedzieć, że wszelkie nieproporcjonalne zwiększenie obowiązków pracownika jest zakazane, a zawarcie umowy, która przewiduje mniejszy wymiar pracy niż rzeczywisty, nie powinno powodować warunków ani płacy mniej korzystnej niż osób, które wykonują tę samą pracę na pełen etat.

Nawet w przypadku, kiedy pracownik otrzymuje odpowiednie do czasu pracy wynagrodzenie, lecz jego prawo do urlopu, premie czy naliczanie stażu pracy do emerytury kształtowane są na podstawie niepełnego wymiaru pracy zawartego w umowie, powinien i ma prawo złożyć podanie o zwiększenie etatu.

 

2 opinie dla Podanie o zwiększenie etatu wzór

  1. tami

    Ok.

  2. Kornelia Mazurek

    polecam wzór

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *