Protokół odbioru technicznego remontu – wzór

(1 opinia klienta)

15,00 

Kategoria:

Protokół odbioru technicznego remontu to druk, z którego warto skorzystać po zakończeniu prac remontowych przez wykonawcę. Dokument pozwala na porównanie stanu faktycznego mieszkania lub domu z założeniami zawartej wcześniej umowy o prace remontowe.

Podczas spisywania protokołu można zawrzeć w nim wszelkie wady i niezgodności stwierdzone w chwili odbioru. Mogą dotyczyć one nie tylko deklarowanego standardu wykończenia, ale również użytych materiałów czy zastosowanych rozwiązań technicznych.

Protokół odbioru technicznego remontu stanowi pisemną podstawę do ewentualnych roszczeń wobec wykonawcy. W dokumencie należy zawrzeć więc wszelkie niezbędne informacje, takie jak data przeprowadzenia odbioru, dane uczestników, zakres odbieranych prac, ocena prac wraz z uwagami co do jakości ich wykonania oraz ewentualnie wskazanie terminu naprawy istniejących usterek.

Pod protokołem powinni podpisać się wszyscy uczestnicy odbioru prac remontowych.

Warto wiedzieć, że prawidłowo sporządzony protokół odbioru technicznego remontu zobowiązuje wykonawcę do naprawy ewentualnych usterek na własny koszt.

1 opinia dla Protokół odbioru technicznego remontu – wzór

  1. Wacław R.

    Protokół odbioru jest w 100% OK!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *