Przykładowa opinia o nauczycielu – wzór

(1 opinia klienta)

59,00 

Kategoria:

Oceny pracy nauczyciela można dokonać dopiero po roku od dokonania pierwszej oceny i co bardzo ważne: spod oceny wyłączeni są nauczyciele stażyści. Ocenę pracy nauczyciela przygotowuje się na wniosek np. rady rodziców bądź na wniosek dyrektora szkoły, nauczyciela, rady szkoły, organu prowadzącego szkołę, kuratora oświaty itd.

Aby ułatwić Ci przygotowanie takiej oceny, która de facto jest dość obszernym dokumentem, i która musi spełnić szereg formalnych wymogów – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór oceny pracy nauczyciela, który znacznie ułatwi Ci dokonanie tej czynności zgodnie z obowiązującą ustawą.

Ocenę pracy nauczyciela należy dokonać w okresie nieprzekraczającym 3 miesięcy od dnia złożenia wniosku, a jeśli dyrektor szkoły sam wyszedł z inicjatywą wystawienia takiej oceny, to okres 3 miesięcy liczy się od dnia, w którym oceniany nauczyciel dowiedział się o rozpoczęciu procedury jego oceniania.

Od oceny pracy nauczyciela przysługuje odwołanie, który oceniany nauczyciel może wnieść w terminie 14 dni od dnia, w którym mu ją doręczono. Nauczyciel, który nie zgadza się wydaną opinią/oceną powinien wnieść odwołanie się za pośrednictwem dyrektora szkoły do organu sprawującego nadzór pedagogiczny nad szkołą.

1 opinia dla Przykładowa opinia o nauczycielu – wzór

  1. Barbara Rymanowska

    Wzór bardzo ułatwił sporządzenie oceny, dziękuję serdecznie.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *