Rezygnacja ze szkoły Cosinus – wzór

(2 opinie klienta)

15,00 

Pobierz przygotowany przez nas wzór rezygnacji ze szkoły Cosinus, aby skutecznie i bezproblemowo zakończyć dalszą edukację.

Jak napisać rezygnację ze szkoły Cosinus? niestety ta placówka szkoląca nie dostarcza gotowego wzoru odstąpienia od umowy, dlatego próżno szukać go na stronie internetowej szkoły Cosinus.

Rezygnacja ze szkoły Cosinus nie jest jednak taka trudna, jak mogłoby się wydawać. Aby zrezygnować ze szkoły, należy dostarczyć szkole pisemne oświadczenie w formie wypowiedzenia umowy o świadczenie usług szkoleniowych.

Ze szkoły Cosinus można zrezygnować w dowolnym momencie, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat. Rezygnacja ze szkoły Cosinus może być dostarczona do sekretariatu szkoły osobiście lub listownie, listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Dlaczego rezygnację ze szkoły należy wysłać listem poleconym, a nie zwykłym listem? wysyłając list polecony, będziemy mieć potwierdzenie z poczty, że taki list wysłaliśmy. Potwierdzenie takie przyda się w przypadku ewentualnych przyszłych roszczeń pieniężnych od szkoły Cosinus.

Cosinus skreślenie z listy słuchaczy – wraz z otrzymaniem przez szkołę pisemnej rezygnacji, szkoła będzie zobowiązana skreślić nas z listy słuchaczy!

Jeśli macie jakieś wątpliwości co do rozwiązania umowy ze szkołą, warto przeczytać regulamin szkoły policealnej Cosinus w którym powinny znaleźć się zapisy dotyczące rezygnacji ze szkoły.

Podobne wzory pism:

2 opinie dla Rezygnacja ze szkoły Cosinus – wzór

  1. Mariusz Pędziński

    Polecam pismo, udało się zrezygnować, pozdrawiam

  2. Anna Jękalska

    bezproblemowo, pozdrawiam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *