Rezygnacja ze szkoły muzycznej – wzór

15,00 

Rezygnacja ze szkoły muzycznej powinna zostać formalnie potwierdzona. Jeżeli uczeń uczęszcza jedynie do szkoły muzycznej, zobowiązany jest kontynuować obowiązek edukacji w szkole masowej. Może również przenieść się do innej szkoły muzycznej, by tam kontynuować dalszą naukę śpiewu lub gry na instrumencie/instrumentach.

Rezygnacja ze szkoły muzycznej powinna zostać złożona w formie pisemnej na ręce Dyrektora Placówki. W imieniu małoletniego ucznia rezygnacje składa jedno z rodziców dziecka lub jego opiekun prawny. Po otrzymaniu rezygnacji Dyrektor zobowiązuje ucznia do “rozliczenia się” ze szkołą.

Uczeń oddaje wypożyczony sprzęt, instrumenty i materiały. Jeśli nauka ma być kontynuowana w innej szkole, sekretariat szkoły drogą urzędową przesyła dokumenty ucznia do wskazanej przez niego w treści rezygnacji szkoły, jednakże dopiero po otrzymaniu informacji o przyjęciu go do nowej szkoły.

Jeśli nie wiesz, jak napisać rezygnację pomocnym może okazać się fachowo przygotowany wzór rezygnacji ze szkoły muzycznej. 

Podobne wzory pism:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rezygnacja ze szkoły muzycznej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *