Samozatrudnienie kierowcy – wzór umowy

(3 opinie klienta)

15,00 

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego dokumentu, przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór umowy z samozatrudnionym kierowcą,

Kategorie: ,

Samozatrudnienie kierowcy wzór umowy – dokument ten służy do nawiązania współpracy z kierowcą prowadzącym działalność gospodarczą, a więc z kierowcą będącym samozatrudnionym. Umowa z kierowcą prowadzącym działalność gospodarczą koniecznie powinna być sporządzona w formie pisemnej dla celów dowodowych.

Umowa o świadczenie usług zawierana jest najczęściej przez dwa niezależne od siebie podmioty, a więc kierowcę oraz firmę która pragnie skorzystać z usług kierowcy. Zatem stronami umowy współpracy będą tutaj dwa niezależne i równorzędne podmioty gospodarcze.

Oba podmioty zawierają więc współpracę, która nie podlega przepisom Kodeksu pracy, natomiast współpraca taka podlega pod Kodeks cywilny. A zatem umowa o świadczenie usług między kierowcą samozatrudnionym a firmą zlecającą transport nie powinna wskazywać kierownictwa zleceniodawcy nad zleceniobiorcą.Jak sama nazwa brzmi – jest to umowy o współpracy.

Podobne wyszukania:

 • umowa z kierowcą prowadzącym działalność gospodarczą wzór
 • wzór umowy współpracy z kierowcą samozatrudnionym
 • Umowa o współpracy z samozatrudnionym kierowcą wzór
 • wzór umowy współpracy z samozatrudnionym

3 opinie dla Samozatrudnienie kierowcy – wzór umowy

 1. Kamil K.

  Wzór pisma jest ok.

 2. Patryk Ziętek

  szybko i sprawnie

 3. Bartek Zwałka

  okej

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *