Samozatrudnienie kierowcy – wzór umowy

(2 opinie klienta)

10,00 

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego dokumentu, przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór umowy z samozatrudnionym kierowcą,

Kategorie: ,

Samozatrudnienie kierowcy wzór umowy – dokument ten służy do nawiązania współpracy z kierowcą prowadzącym działalność gospodarczą, a więc z kierowcą będącym samozatrudnionym. Umowa z kierowcą prowadzącym działalność gospodarczą koniecznie powinna być sporządzona w formie pisemnej dla celów dowodowych.

Umowa o świadczenie usług zawierana jest najczęściej przez dwa niezależne od siebie podmioty, a więc kierowcę oraz firmę która pragnie skorzystać z usług kierowcy. Zatem stronami umowy współpracy będą tutaj dwa niezależne i równorzędne podmioty gospodarcze.

Oba podmioty zawierają więc współpracę, która nie podlega przepisom Kodeksu pracy, natomiast współpraca taka podlega pod Kodeks cywilny. A zatem umowa o świadczenie usług między kierowcą samozatrudnionym a firmą zlecającą transport nie powinna wskazywać kierownictwa zleceniodawcy nad zleceniobiorcą.Jak sama nazwa brzmi – jest to umowy o współpracy.

Podobne wyszukania:

  • umowa z kierowcą prowadzącym działalność gospodarczą wzór
  • wzór umowy współpracy z kierowcą samozatrudnionym
  • Umowa o współpracy z samozatrudnionym kierowcą wzór
  • wzór umowy współpracy z samozatrudnionym

2 opinie dla Samozatrudnienie kierowcy – wzór umowy

  1. Kamil K.

    Wzór pisma jest ok.

  2. Patryk Ziętek

    szybko i sprawnie

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.