Wniosek do Funduszu Alimentacyjnego o stan zadłużenia

15,00 

Jak napisać wniosek do Funduszu Alimentacyjnego o stan zadłużenia? aby Fundusz Alimentacyjny odpowiedział na Twój wniosek, musi on zawierać niezbędne elementy, które umożliwią FA zagłębienie się w szczegóły postępowania. Jeśli pismo do funduszu alimentacyjnego zawierać będzie jakieś błędy bądź braki formalne, pismo może zostać odrzucone i pozostanie bez odpowiedzi.

Stosując nasz wzór wniosku, będziesz mieć pewność, że FA odpowie na Twoje zapytanie i prześle pełną informację dotyczącą wysokości zadłużenia z rozbiciem na wysokość należności głównej, odsetki i koszty dodatkowe. Pobierz wzór wniosku, wydrukuj go i wypełnij, a następnie prześlij listownie na adres Funduszu Alimentacyjnego.

Kategoria:

Wniosek do Funduszu Alimentacyjnego o stan zadłużenia pozwala uzyskać informacje o aktualnym zadłużeniu osoby zobowiązanej wyrokiem sądu do alimentacji, która z jakichś powodów obowiązku tego nie realizuje, przez co uprawniony do alimentacji pobiera tzw. alimenty zastępcze wypłacane w formie zaliczek alimentacyjnych przez właściwy organ gminy lub miasta.

Wniosek do Funduszu Alimentacyjnego o stan zadłużenia należy złożyć do urzędu, który przekazuje zaliczki alimentacyjne uprawnionemu do alimentacji. Będzie to gmina lub miasto właściwe ze względu na jego miejsce zamieszkania.

W celu uzyskania informacji o wysokości zadłużenia warto wykorzystać sprawdzony wzór wniosku do Funduszu Alimentacyjnego o stan zadłużenia, w którym zostały zawarte wszelkie niezbędne elementy pozwalające właściwemu organowi w szybkim czasie i bez zbędnych formalności udzielić zobowiązanemu odpowiedzi na jego zapytanie.

Wraz z wnioskiem o stan zadłużenia zobowiązany do alimentacji może wnosić o wskazanie wysokości zadłużenia z rozbiciem na wysokość należności głównej, odsetek i kosztów dodatkowych.

Podobne wzory pism:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek do Funduszu Alimentacyjnego o stan zadłużenia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *