Wniosek o anulowanie kary za nieterminowe oddanie dekodera – wzór

(4 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać wniosek o anulowanie kary za nieterminowe oddanie dekodera? pismo musi spełniać pewne wymagania, aby operator, do którego kierujemy prośbę, mógł odnieść się do naszego pisma i wydać przychylną dla nas decyzję w postaci umorzenia kary za nieoddanie dekodera. Oczywiście operator może nałożyć na nas karę nie tylko za nie oddanie dekodera w terminie, może to być także kara za nieoddanie w terminie routera, czy modemu.

Kategoria:

Operator ma prawo nałożyć na Abonenta karę, jeśli ten nie odda dekodera w terminie 7 dni od wygaśnięcia lub rozwiązania umowy, a także wtedy, kiedy odda go w stanie uszkodzonym. Wysokość kary umownej może wynosić nawet 500 zł z VAT + odsetki karne. Abonament nie musi jednak płacić nałożonej kary, jeśli odda sprzęt i złoży wniosek o anulowanie kary za nieterminowe oddanie dekodera.

Dokument tego typu należy sporządzić w formie pisemnej, a następnie przekazać go operatorowi – w punkcie obsługi klienta, drogą elektroniczną lub pocztą. Wniosek o anulowanie kary za nieterminowe oddanie dekodera warto podeprzeć materiałem dowodowym w postaci protokołu zwrotu dekodera, który powinien stanowić załącznik do wniosku.

Operator jest zobowiązany ustosunkować się do prośby o umorzenie kary, przesyłając odpowiedź w formie elektronicznej lub papierowej.

4 opinie dla Wniosek o anulowanie kary za nieterminowe oddanie dekodera – wzór

 1. Janka

  Bardzo dziękuję! Cyfrowy Polsat anulował nam karę, bardzo dziękuję!!!!!!

 2. Arkadiusz Duszyński

  polecam pismo

 3. Krzysztof Sulejcik

  Bezproblemowo.

 4. Karolina Dec

  ok

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *