Wniosek o pozwolenie na ogrzewanie gazowe – wzór

(1 opinia klienta)

15,00 

Jak napisać wniosek o pozwolenie na ogrzewanie gazowe? nie jest to zbyt łatwe w napisaniu pismo, z tego powodu postanowiliśmy przygotować gotowy do wydrukowania i wypełnienia wzór wniosku o pozwolenie na ogrzewanie gazowe. Co ważne, podanie o zezwolenie na ogrzewanie gazowe należy sporządzić na piśmie dla celów dowodowych.

Kategoria:

Wniosek o pozwolenie na ogrzewanie gazowe to gotowy do wypełnienia druk, który można wykorzystać, ubiegając się o pozwolenie na budowę instalacji gazowej. Dokument należy złożyć we właściwym wydziale starostwa powiatowego. Do wniosku trzeba dołączyć również projekt budowlany, warunki przyłącza do sieci gazowej, opinię kominiarską oraz oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.

Wniosek o pozwolenie na ogrzewanie gazowe powinien zostać rozpatrzony w ciągu maksymalnie 65 dni. Po uzyskaniu decyzji pozytywnej wnioskodawca może odebrać dziennik budowy i zlecić budowę wewnętrznej instalacji gazowej firmie z odpowiednimi uprawnieniami.

Po zakończeniu odpowiednich robót należy wykonać próbę szczelności instalacji i udokumentować ją odpowiednim protokołem. Zakończenie budowy zgłasza się w inspektoracie nadzoru budowlanego. Dopiero po dokonaniu tych czynności możliwe jest zawarcie umowy z zakładem gazowym.

1 opinia dla Wniosek o pozwolenie na ogrzewanie gazowe – wzór

  1. Tadeusz Ciesielski

    Ok

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *