Wniosek o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego – wzór

(3 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać wniosek o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego? wniosek powinien spełnić wszystkie formalne wymogi stawiane tego typu pismom. Dla ułatwienia sporządzenia takiego pisma przygotowaliśmy gotowy do pobrania i wypełnienia wzór wniosku o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego.

Kategoria:

Wniosek o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego to gotowy do wypełnienia i złożenia dokument, niezbędny w celu uzyskania pozwolenia na budowę i rozpoczęcia inwestycji. Nie każdy garaż blaszany wymaga uzyskania pozwolenia na budowę – niekiedy wystarczające jest zgłoszenie planowanych robót.

Wszystko zależy od tego, czy projekt garażu spełnia wymogi prawne.

Jeśli jego powierzchnia przekracza 35 metrów kwadratowych, a na działce znajdują się już dwa podobne obiekty na 500 m kwadratowych terenu, to w celu podjęcia jakichkolwiek działań niezbędny jest wniosek o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego.

Wniosek należy złożyć co najmniej 30 dni przed planowanym terminem budowy garażu. Do pisma trzeba dołączyć również oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania działką, na której ma on zostać postawiony.

Urząd może wymagać także dodatkowych dokumentów, takich jak szkic budynku, określający wymiary poszczególnych ścian czy kąta nachylenia dachu.

3 opinie dla Wniosek o pozwolenie na postawienie garażu blaszanego – wzór

  1. Lech Bieniecki

    wzór wniosku jak najbardziej ok

  2. Karina Deralska

    wszystko ok bezproblemowo :)

  3. Katarzyna Górna

    okej

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *