Wniosek o przesunięcie słupa telefonicznego wzór

(1 opinia klienta)

15,00 

Kategoria:

Wniosek o przesunięcie słupa telefonicznego to gotowy do wypełnienia druk, który można wykorzystać w celu złożenia pisemnej prośby o przesunięcie obiektu poza teren posesji. Dokument należy kierować do właściciela słupa telefonicznego, czyli odpowiedniego operatora.

Urządzenia służące do przesyłu nie należą bowiem do części składowych nieruchomości, lecz wchodzą w skład przedsiębiorstwa, które z nich korzysta.

Na wniosek o przesunięcie słupa telefonicznego firma telekomunikacyjna może odpowiedzieć pozytywnie lub negatywnie, powołując się na ustanowienie służebności przesyłu lub zasiedzenie.

Należy więc upewnić się, czy poprzedni właściciel gruntu nie wyraził zgody na służebność i sprawdzić, jak długo obiekt znajduje się na działce (musi to być minimum 30 lat, jeśli operator powołuje się na zasiedzenie).

We wniosku o przesunięcie słupa telefonicznego warto wyznaczyć firmie konkretną datę na podjęcie działań oraz uprzedzić o skierowaniu sprawy na drogę sądową w przypadku braku reakcji na pismo.

1 opinia dla Wniosek o przesunięcie słupa telefonicznego wzór

  1. Jurek Dąbrowski

    polecam pismo

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *