Wniosek o usunięcie słupa energetycznego z działki – wzór

(3 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać wniosek o usunięcie słupa z działki budowlanej lub pola? wniosek powinien posiadać w swojej treści wszystkie niezbędne elementy, aby przedsiębiorstwo energetyczne mogło wszcząć procedurę usunięcia słupa.

Aby ułatwić Ci przygotowanie takiego skutecznego pisma, przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór wniosku o usunięcie słupa energetyczne z działki, do którego pobrania gorąco zachęcamy.

Kategoria:

Jak napisać wniosek o usunięcie słupa energetycznego z działki lub pola? aby tego dokonać, należy w pierwszej kolejności wystosować pisemny wniosek do zakładu energetycznego który przesyła prąd, aby rozpoczęto procedurę usuwania słupa energetycznego z posesji. Kiedy można wnioskować o usunięcie słup z działki? we wniosku w uzasadnieniu należy powołać się na kwestie bezpieczeństwa bądź podnieść konieczność zwiększenia komfortu użytkowania swojej działki, gdzie słup energetyczny stanowi przeszkodę.

Wniosek o usunięcie słupa energetycznego z działki to gotowy do wypełnienia dokument, który należy przesłać do operatora energetycznego. Pismo ma prawo złożyć właściciel nieruchomości, na której znajduje się słup energetyczny.

Nieistotne są przyczyny chęci usunięcia obiektu – może to być jego zły stan techniczny lub uniemożliwiająca inwestycję lokalizacja. Operator ma obowiązek usunąć słup energetyczny ze względu na obowiązujące przepisy.

Na wniosek o usunięcie słupa energetycznego z działki zakład energetyczny może zareagować w różny sposób. Bardzo często proponuje właścicielowi terenu ustalenie służebności przesyłu lub wypłatę jednorazowego odszkodowania.

Jeśli takie rozwiązanie nie satysfakcjonuje właściciela nieruchomości, może on żądać usunięcia lub przesunięcia obiektu poza granicę jego działki.

Podobne wzory pism:

3 opinie dla Wniosek o usunięcie słupa energetycznego z działki – wzór

 1. Marcin S.

  Wzór pisma otrzymałem od razu po zakupie, polecam dziękuję za wskazówki. Marcin

  • Grzegorz Szwaciński

   Nie ma problemu, pozdrawiam!

 2. Łukasz Weżyn

  wszystko ok pozdrawiam!

 3. Łukasz Dopierała

  polecam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *