Wniosek o widzenie intymne WZÓR

(2 opinie klienta)

15,00 

Przygotowany przez wzór pisma o widzenie intymne zakupisz poniżej:

Kategoria:

Wniosek o widzenie intymne znany też jako Wniosek o widzenie bezdozorowe, to szansa dla osoby osadzonej w zakładzie karnym na umocnienie więzi z partnerem. Wiedzieć należy, że na całym świecie jednostki penitencjarne umożliwiają osadzonym korzystanie ze specjalnie przygotowanych pokoi w których dochodzić może do zbliżeń intymnych.

Są to pokoje w których więzień i jego partnerka (żona i mąż, bądź partner i partnerka) mogą zbliżyć się do siebie. Widzenia intymne (bezdozorowe) są jedyną szansą dla więźnia, by móc zbliżyć się do osoby mu szczególnie bliskiej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by w pokojach osoba osadzona mogła spotykać się również ze swoimi dziećmi w charakterze spotkań rodzinnych.

Slang więzienny określa intymne pokoje jako “mokre pokoje”, albo “cele miłości”.

Widzenia intymne w więzieniu są najwyższą formą wynagrodzenia, jakie otrzymać może osadzone za dobre zachowanie. Jasno o tym mówi:

art. 137 Kodeksu karnego wykonawczego

Skazanemu wyróżniającemu się dobrym zachowaniem w czasie odbywania kary mogą być przyznawane nagrody. Nagroda może być również przyznana skazanemu w celu zachęcenia go do poprawy zachowania.

oraz:

art. 138 § 1 pkt 3 KKW:

§ 1.Nagrodami są:

3) zezwolenie na widzenie w oddzielnym pomieszczeniu, bez osoby dozorującej;

Spotkanie intymne w więzieniu może trwać maksymalnie 2 godziny i nie częściej niż 1 raz w tygodniu. Na prośbę osoby osadzonej, spotkanie można skrócić, pozostawiając sobie pozostały czas na inne widzenia.

Zaznaczyć należy, że bezdozorowe widzenie interesuje nie tylko samych osadzonych, ale także partnerki, które mają takie same potrzeby bliskości.

Podobne wzory:

2 opinie dla Wniosek o widzenie intymne WZÓR

  1. Anna D.

    Dziękuję

  2. Arleta39

    pismo spełniło moje oczekiwania, pozdrawiam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *