Wniosek o wymianę słupa energetycznego – wzór

(2 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać pismo o wymianę uszkodzonego słupa energetycznego? pismo powinno zawierać przede wszystkim szereg informacji niezbędnych do przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego, niezastosowanie się do wymagań informacyjnych najczęściej kończy się pozostawieniem wniosku bez rozpatrzenia.

Jeśli nie wiesz więc jak napisać wniosek o wymianę słupa energetycznego, pobierz przygotowany przez nas wzór pisma.

Kategoria:

Jak napisać wniosek o wymianę słupa energetycznego? z pewnością zły stan techniczny słupa kwalifikuje się do jego wymiany bądź naprawy w zależności od faktycznego stanu technicznego. Wniosek o wymianę słupa energetycznego złożyć może właściciel nieruchomości, na której słup jest umiejscowiony.

Bywa też, że słup energetyczny zostaje uszkodzony na wskutek robót prowadzonych na danej posesji, wtedy zawiadomienie o uszkodzeniu słupa i jego naprawie należy zgłosić jak najszybciej. Uszkodzony słup energetyczny stanowić będzie zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców nieruchomości, na której jest położony.

Już wypełniony wniosek o wymianę słupa energetycznego należy złożyć w zakładzie dostarczającym energię elektryczną, można to zrobić osobiście w lokalnej placówce operatora bądź listownie.

Jeśli zdecydujesz się, by podanie o wymianę słupa energetycznego wysłać Pocztą Polską, koniecznie prześlij go listem poleconym.

Kiedy przykładowo uzasadniona jest wymiana słupa energetycznego na nowy? jeśli słup posiada ubytki betonowe, odsłaniające jego zbrojenie, z łatwością można stwierdzić zły stan techniczny słupa energetycznego, kwalifikujący go do wymiany.

Gdzie zgłosić uszkodzony słup energetyczny?  jeśli słup nadal stoi, nie zagrażając bezpieczeństwu osób i zwierząt, można złożyć pisemne zawiadomienie, jeśli natomiast jest to poważniejsze uszkodzenie zagrażające życiu innych osób, należy zadzwonić na numer alarmowy.

Podobne wzory pism:

2 opinie dla Wniosek o wymianę słupa energetycznego – wzór

  1. Marcin G.

    Pozytyw! wszystko ok

  2. Majka Kowalska

    Pismo zgodne z opisem – polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *