Wzór pisma o usunięcie słupa telefonicznego

(1 opinia klienta)

15,00 

Jak napisać wniosek o usunięcie słupa telefonicznego? aby ułatwić Ci sporządzenie takiego skutecznego pisma, przygotowaliśmy gotowy do pobrania i wypełnienia wzór pisma o usunięcie słupa telefonicznego.

Kategoria:

Wzór pisma o usunięcie słupa telefonicznego to przydatny schemat dokumentu, jaki należy złożyć na ręce firmy telekomunikacyjnej w celu usunięcia lub przesunięcia danego obiektu.

Niezależnie od tego, dlaczego właściciel pragnie usunąć słup ze swojej posesji, ma prawo domagać się tego od właściciela urządzenia, czyli od operatora, który korzysta z danego słupa telefonicznego.

Pismo o usunięcie słupa telefonicznego wzór pozwala uwzględnić we wniosku wszystkie niezbędne informacje. Bardzo ważne jest między innymi wskazanie dokładnego adresu posesji oraz wyznaczenie firmie terminu usunięcia obiektu, pod rygorem skierowania sprawy na drogę sądową.

Warto wiedzieć, że firma telekomunikacyjna może odmówić usunięcia słupa, powołując się na ustaloną dawniej służebność przesyłu lub na zasiedzenie, które w tym przypadku musiałoby wiązać się z korzystaniem z danej działki przez co najmniej 30 lat.

Przed złożeniem pisma należy sprawdzić więc, jak długo obiekt znajduje się na danym terenie oraz czy poprzedni właściciel nieruchomości wyraził zgodę na jego montaż.

1 opinia dla Wzór pisma o usunięcie słupa telefonicznego

  1. Łukasz Gajda

    OK!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *