Wzór zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej

(2 opinie klienta)

15,00 

Zaświadczenie o odbyciu kursu pierwszej pomocy koniecznie należy sporządzić na piśmie.

Kategoria:

Zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej to certyfikat odbycia kursu, który w zależności od rodzaju i przeznaczenia szkolenia może być ważny przez dwa lub trzy lata od wydania zaświadczenia. Datą wydania zaświadczenia jest natomiast dzień ukończenia kursu oraz zaliczenia egzaminu końcowego z wynikiem pozytywnym.

Wzór zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej jest zgodny z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej. Określa więc nazwę kursu oraz wymiar godzin szkolenia. Dla swojej ważności zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej powinno zostać opatrzone pieczątką placówki, która wydała dokument.

Prawidłowo wypełniony wzór zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej zawiera dane osoby, która ukończyła szkolenie i zdała egzamin z wynikiem pozytywnym. Wśród niezbędnych informacji jest jej imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia oraz numer PESEL. Zaświadczenie musi posiadać również swój indywidualny numer łamany przez rok wydania.

2 opinie dla Wzór zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy przedmedycznej

  1. Łukasz

    Zaświadczenie jest ok, pozdrawiam

  2. Marianna Dudzik

    dziękuję!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *