Zestawienie wydatków alimenty wzór

(2 opinie klienta)

15,00 

Kategoria:

Zestawienie wydatków alimenty wzór warto przygotować jeszcze przed rozprawą sądową. Miesięczne zestawienie kosztów ponoszonych na utrzymanie dziecka stanowi bowiem istotny dokument, pomagający uzyskać wyższe świadczenie.

Należy pamiętać, że w kosztorysie tego typu uwzględnia się nie tylko indywidualne wydatki związane wyłącznie z dzieckiem, ale również ogólne koszty utrzymania domu, takie jak czynsz czy media (te ostatnie dzieli się jednak na wszystkich domowników).

Jednorazowe wydatki, w tym między innymi zakup komputera czy wykupienie wakacji, ulegają natomiast amortyzacji, co znaczy, że kwoty na nie przeznaczone należy podzielić przez ilość miesięcy, z których dziecko będzie z dóbr korzystać.

Zestawienie wydatków alimenty wzór to kosztorys, w którym powinny znaleźć się wyłącznie wydatki faktycznie związane z wychowaniem dziecka. Nie wolno umieszczać w nim np. kosztów zakupu ekspresu do kawy czy karmy dla psa. Poza tym wszelkie wydatki należy udowodnić, tzn. posiadać na nie paragony lub faktury.

Podobne wyszukania: kosztorys utrzymania dziecka do alimentów wzór

Podobne wzory pism:

2 opinie dla Zestawienie wydatków alimenty wzór

  1. Gabriela W.

    Polecam

  2. Anna Dubrzyńska

    dziękuję bardzo

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *