Zgoda sąsiada na przyłącze wodociągowe wzór PDF DOC

(3 opinie klienta)

15,00 

Jak powinna wyglądać zgoda sąsiada na przyłącze wodociągowe? zgoda zawarta powinna być w formie pisemnej, a w piśmie znaleźć się powinny niezbędne elementy dla tego typu pism.

Aby ułatwić Ci sporządzenie pisemnej zgody, przygotowaliśmy wzór pisma, który wystarczy jedynie pobrać i wydrukować, a następnie wypełnić danymi i dać sąsiadowi do podpisania. Po otrzymaniu zgody sąsiada na przyłącze wodociągowe można ruszyć z dalszymi pracami.

Pozwolenie na podłączenie wody od sąsiada jest czynnością niezbędną do przeprowadzenia instalacji. Niemniej jednak własność nieruchomości sąsiada jak wiadomo rozciąga się nad powierzchnią nieruchomości jak i pod nią.

Dlatego tylko sąsiad może wyrazić zgodę na przyłącze wodociągowe, które przecież pochodzić będzie od rurociągu znajdującego się na jego działce, a zatem przyłącze wodociągowe przez działkę sąsiada może przebiegać tylko za jego pisemną zgodą.

Aby uzyskać pozwolenie na podłączenie wody od sąsiada, należy przedłożyć sąsiadowi wcześniej sporządzoną zgodę na wejście na działkę sąsiada celem wykonania robót ziemnych i podłączenia przyłącza.

Wniosek o wyrażenie zgody na wykonanie przyłącza wodociągowego powinien mieć formę pisemną, oprócz stosownej treści, najważniejszy jak wiadomo, będzie tu podpis sąsiada, przez którego posesję będzie prowadzona instalacja wodociągowa.

Podobne wzory pism:

3 opinie dla Zgoda sąsiada na przyłącze wodociągowe wzór PDF DOC

  1. Jarek Domagalski

    Przyłącze wodociągowe podłączone, wzór zgody bardzo się przydał, polecam!

  2. Grzegorz Juwiszyn

    Bezproblemowa transakcja.

  3. Marta MAciąg

    ok

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *