Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza gazowego – wzór

15,00 

Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza gazowego to gotowy do wypełniania formularz, uwzględniający wszystkie niezbędne dla tego typu dokumentów informacje. Pismo jest przydatne w przypadku inwestycji, która dotyczy nieruchomości wspólnej.

Wykonanie przyłącza gazowego, w zależności od sytuacji, może zostać bowiem uznane za czynność mieszczącą się w zakresie czynności zwykłego zarządu lub wykraczającą poza czynności zwykłego zarządu.

Jeśli inwestycja nie wykracza swoim charakterem poza zakres czynności zwykłego zarządu, wymagana będzie zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza gazowego, uzyskana od większości współwłaścicieli.

Z kolei w przypadku, kiedy działania zostaną zakwalifikowane jako czynności przekraczające zwykły zarząd, inwestor będzie zmuszony uzyskać zgody od wszystkich współwłaścicieli.

Ocena sytuacji jest subiektywna, jednak niezależnie do tego, jak inwestycja zostanie zakwalifikowana, osoba odpowiedzialna za wykonanie przyłącza będzie zobligowana do uzyskania zgody przynajmniej od połowy współwłaścicieli.

Podobne wzory pism:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zgoda współwłaściciela na wykonanie przyłącza gazowego – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *