Wynajem mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe wzór

15,00 

Jak napisać umowę najmu mieszkania z firmą? treść umowy najmu jest bardzo istotna i nie ma tu miejsca na niejednoznaczne zapisy lub ich całkowity brak. Wynajem mieszkania firmie dla jej pracownika może okazać się bardzo intratnym interesem, pod warunkiem jednak, że w umowie najmu z firmą zabezpieczysz swoje interesy. Brak niektórych ważnych zapisów może w przyszłości przynieść Ci szkody.

Pobierając nasz wzór umowy najmu mieszkania z firmą, możesz mieć pewność, za podpisana umowa nie będzie zawierać żadnych braków i błędów formalnych. Pobierz wzór umowy, wydrukuj ją i wypełnij, a następnie daj do podpisania najemcy.

Kategoria:

Wynajem mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe to znakomita szansa na znalezienie dodatkowego źródła dochodu. Wynajęcie mieszkania firmie wiąże się bowiem z umową najmu zawartą na dłuższy czas, za wynagrodzeniem znacznie wyższym niż ma to miejsce przy umowach z osobami prywatnymi.

Decydując się jednak na wynajem mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe, należy pamiętać o zawarciu w umowie klauzul, na podstawie których w sposób precyzyjny zostanie określone przeznaczenie najmu – na cele mieszkaniowe, a nie pod działalność gospodarczą, co bezwzględnie przekłada się na koszty po stronie właściciela lokalu tj. wysokość podatku.

Dodatkowo zawierając umowę najmu z firmą, należy pamiętać o właściwym zabezpieczeniu interesów właściciela nieruchomości, przewidując termin obowiązywania umowy, miesięczną wysokość czynszu, obowiązek uiszczenia kaucji, możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy w przypadku złamania jej postanowień przez najemcę. Aby mieć pewność, że prawa i obowiązki stron zostały należycie określone, warto pobrać i wykorzystać wzór umowy najmu mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wynajem mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *