Wypowiedzenie umowy otwartej z biurem nieruchomości – wzór

(1 opinia klienta)

10,00 

Jak napisać wypowiedzenie umowy otwartej z biurem nieruchomości? w wypowiedzeniu znaleźć się musi kilka niezbędnych elementów, aby zostało potraktowane poważnie i pociągało za sobą oczekiwane skutki prawne.

Aby ułatwić Ci do maksimum wypowiedzenie umowy otwartej z agentem nieruchomości, przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór wypowiedzenia, do którego pobrania gorąco Cię zachęcam.

Przygotowane przez nas wypowiedzenie umowy otwartej z biurem nieruchomości jest pobierane bardzo często, czyżby korzystanie z pomocy “profesjonalnej” pomocy przy sprzedaży, kupnie lub wynajmie nieruchomości coraz częściej spędzało sen z powiek?

Czym jest umowa otwarta? w przypadku umowy otwartej z biurem nieruchomości, w procesie sprzedaży bądź wynajmu mieszkania bierze udział kilka biur nieruchomości, wynagrodzenie w formie prowizji otrzyma ten pośrednik, który jako pierwszy dokona sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości.

Niestety umowa otwarta z pośrednikiem nie motywuje go zbyt mocno do wysiłku w sprzedaży, kupnie czy wynajmie naszej nieruchomości, często więc nasza nieruchomość nie jest nigdzie promowana, zamiast tego “wisi” sobie gdzieś na stronie internetowej biura nieruchomości.

Zatem zaangażowanie każdego z pośredników w przygotowaniu i promocji naszej oferty jest z oczywistych względów niskie i naprawdę dużą rzadkością jest fakt, że agent z biura nieruchomości pracujący na umowie otwartej z zapałem szuka kupca bądź najemcy dla naszego mieszkania czy domu.

Może właśnie z tych względów przygotowane przez nas wypowiedzenie umowy otwartej z biurem nieruchomości zyskało taką popularność. Sprzedając mieszkanie lub próbując je wynająć, warto rozważyć podpisanie umowy na wyłączność, bo tutaj biuro nieruchomości zupełnie inaczej angażuje się w sprzedaż bądź wynajem naszej nieruchomości.

1 opinia dla Wypowiedzenie umowy otwartej z biurem nieruchomości – wzór

  1. Bertłomiej P.

    Wszystko ok.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.