Podanie o przeniesienie do innej klasy wzór

(1 opinia klienta)

10,00 

Kategorie: ,

Problemy z rówieśnikami, za wysoki lub za niski poziom nauczania, przeprowadzka do innego miasta – potrzeba przeniesienia dziecka do innej klasy może być uwarunkowana różnymi przyczynami. Jeśli rozwiązanie to wydaje się jedynym słusznym działaniem w danej sytuacji, należy sporządzić podanie o przeniesienie do innej klasy, które adresuje się do dyrektora szkoły.

Wzór podania o przeniesienie do innej klasy odzwierciedla schemat typowy dla wszystkich wzorów podań. Przewiduje zawarcie w piśmie takich informacji, jak data i miejsce sporządzenia, dane nadawcy, zwrot do adresata, tytuł pisma oraz treść podania. Dokument powinien jasno określać, którego ucznia dotyczy wniosek o przeniesienie. Niezbędne są także odpowiednie argumenty.

Podanie o przeniesienie do innej klasy powinno zostać rozpatrzone pozytywnie, jeśli uzasadniono je na przykład zmianą miejsca zamieszkania, odstawaniem od grupy pod względem poziomu wiedzy, czy też brakiem porozumienia z rówieśnikami. Przed złożeniem takiego wniosku warto dobrze rozważyć wszystkie za i przeciw – niekiedy zmiana otoczenia odnosi bowiem skutek odwrotny od zamierzonego.

Podobne wzory pism:

1 opinia dla Podanie o przeniesienie do innej klasy wzór

  1. Leszek

    Wzór podania pobrany, szybka bezproblemowa transakcja

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *