Wniosek o naprawę drogi powiatowej WZÓR

(1 opinia klienta)

15,00 

Jak napisać podanie o remont drogi powiatowej? aby pismo uznano za prawidłowe, powinny znaleźć się w nim wszystkie niezbędne elementy dla tego typu pism, aby ułatwić Ci sporządzenie takiego dokumentu, przygotowaliśmy gotowy do pobrania i wypełnienia wzór wniosku o naprawę drogi powiatowej.

Kategoria:

Wniosek o naprawę drogi powiatowej to schemat pisma, które należy wypełnić i złożyć na ręce zarządcy danego odcinka drogi. Zarządca drogi odpowiada bowiem za jej stan techniczny.

Powinien dokonywać niezbędnych napraw i remontów w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego.

Wniosek o naprawę drogi powiatowej należy skierować do Zarządu Dróg Powiatowych odpowiedniego ze względu na lokalizację danego odcinka drogi. Jeśli pismo ma zostać rozpatrzone, trzeba umieścić w nim swoje dane osobowe i kontaktowe. Zarządca powinien odpowiedzieć na wniosek, akceptując go lub odrzucając.

Podanie o naprawę drogi musi określać w sposób precyzyjny odcinek nawierzchni, której dotyczy konieczność wykonania remontu. Wnioskodawca powinien dokładnie opisać stan techniczny drogi, podkreślając jej wady, które mogą skutkować zagrożeniem dla bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Pismo może wyliczać takie uszkodzenia nawierzchni, jak dziury, koleiny czy nierówności. W uzasadnieniu wniosku warto powołać się również na ryzyko uszkodzenia pojazdu.

Podobne wzory pism:

1 opinia dla Wniosek o naprawę drogi powiatowej WZÓR

  1. Jurek Węgorz

    pismo dostałem na e-mail

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *