Wzór odwołania do Apcoa

(2 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać odwołanie do Apcoa? pismo, aby zostało uznane za kompletne, powinno zawierać szereg informacji i elementów, aby firma Apcoa mogła w sposób należyty przyjrzeć się sprawie i podjąć przychylną decyzję na rzecz kierowcy, który otrzymał pieniężną karę. Pobierz wzór odwołania do Apcoa, wydrukuj je i wypełnij, a następnie prześlij na adres korespondencyjny firmy Apcoa.

Wzór odwołania do Apcoa to dokument, którym właściciel pojazdu może sprzeciwić się zasadności nałożenia na niego dodatkowej opłaty. Uzasadnieniem takiej reklamacji jest na przykład:

  • udowodnienie, że samochód zaparkowała tam inna osoba,
  • udowodnienie, że samochód w okresie, którego dotyczy wezwanie, znajdował się w warsztacie celem naprawy,
  • udowodnienie, że opłata parkingowa została uiszczona prawidłowo, lecz kierowca zapomniał umieścić potwierdzenie za szybą samochodu.

Wypełniony wzór odwołania do Apcoa należy złożyć w terminie 7 dni od dnia wystawienia wezwania. Reklamacje złożone po tym terminie nie zostaną rozpatrzone.

Odwołanie musi przyjmować formę pisemną – należy przesłać je drogą mailową lub za pośrednictwem poczty. Dokument winien zawierać między innymi informacje na temat wystawionego wezwania, dane pojazdu i jego właściciela, a także opis powodu składania odwołania.

Podobne wzory pism:

2 opinie dla Wzór odwołania do Apcoa

  1. Bogusław Szelewski

    Odwołałem się do Apcoa, uznali moje odwołanie i nie musze płacić kary, polecam wzór pisma.

  2. Józef Grześkowiak

    pismo otrzymałem, jest ok

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *