Upomnienie pracownika za niedopełnienie obowiązków wzór

15,00 

Kategoria:

Upomnienie pracownika za niedopełnienie obowiązków może mieć miejsce w przypadku, gdy pracownik zaniechał przestrzegania ustalonej w danym zakładzie organizacji i porządku. Ponadto upomnienie może zostać nałożone na pracownika, kiedy ten ignoruje przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisy prawa pożarowego.

Niemniej jednak do upomnień dochodzi najczęściej na skutek nieprzestrzegania przez pracowników przyjętego sposobu potwierdzania przybycia i obecności w pracy oraz usprawiedliwiania nieobecności.

Upomnienie pracownika za niedopełnienie obowiązków powinno nastąpić niezwłocznie po tym, jak pracodawca powziął informację o zaniedbywaniu przez pracownika obowiązków lub nieprzestrzegania norm i zasad. Dla celów dowodowych upomnienie powinno mieć miejsce na piśmie.

Pracodawca wykorzystać może sprawdzony wzór upomnienia pracownika za niedopełnienie obowiązków. Będzie to przydatny dokument, który w przyszłości można wykorzystać przeciwko pracownikowi, który pomimo wcześniejszych upomnień nie został należycie zdyscyplinowany.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Upomnienie pracownika za niedopełnienie obowiązków wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *