Rezygnacja ze szkoły ŻAK – wzór

(1 opinia klienta)

10,00 

Pobierz przygotowany przez wzór rezygnacji ze szkoły ŻAK.

ŻAK rezygnacja ze szkoły

Wzór rezygnacji ze szkoły ŻAK jest pismem dzięki któremu zrezygnujesz z dalszej nauki w tej szkole. W piśmie znajdują się wszystkie niezbędne elementy i informacje oraz podstawa prawna, która umożliwi Ci skuteczną i bezkosztową rezygnację ze szkoły.

Powody z rezygnacji w szkole ŻAK są różne i tak naprawdę nieznaczące dla samej procedury rezygnacji z dalszego kształcenia w tej szkole.

Co najważniejsze: rezygnacja ze szkoły nie powinna nieść za sobą żadnych poważnych konsekwencji, a jeśli w regulaminie szkoły znajdują się jakieś opłaty karne ze przedwczesną rezygnację z zajęć, należy uważnie przestudiować te zapisy.

Do szkoły ŻAK najczęściej zapisują się osoby dorosłe, których nie dotyczy już obowiązek szkolny. Oznacza to tyle, że z punktu widzenia polskiego prawa, rezygnacja z ŻAKa nie powinna nikomu przysporzyć jakichkolwiek trudności.

Osoba dorosła powinna mieć możliwość w każdej chwili złożyć wniosek o rezygnację ze szkoły.

Jak złożyć podanie o rezygnację ze szkoły?

Pismo rezygnacyjne koniecznie należy sporządzić w formie pisemnej. Dokument najlepiej osobiście zanieść do sekretariatu lub przesłać listownie listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na adres sekretariatu szkoły ŻAK.

Pismo dotyczące rezygnacji ze szkoły rozpatrywane jest na miejscu i przeważnie nie wymaga informowania ucznia/słuchacza o decyzji o wypisaniu z listy studentów.

Podobne wzory pism:

1 opinia dla Rezygnacja ze szkoły ŻAK – wzór

  1. Jarek Leszczyński

    polecam wzór pisma, pozdrawiam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *