Umowa z kierownikiem budowy WZÓR

(1 opinia klienta)

15,00 

Kategoria:

Umowa z kierownikiem budowy to schemat dokumentu, który warto wykorzystać przed rozpoczęciem współpracy z wybranym fachowcem. Pismo formalizuje warunki świadczenia usługi przez kierownika budowy na rzecz inwestorów, określa prawa i obowiązki stron oraz możliwości wypowiedzenia umowy.

Umowa z kierownikiem budowy musi zawierać dane inwestora i dane kierownika, czyli imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer dowodu osobistego. Dokument powinien określać także inwestycję, poprzez podanie jej dokładnego adresu i powierzchni zabudowy.

W umowie z kierownikiem warto wyszczególnić przekazane fachowcowi dokumenty, w tym projekt i pozwolenie na budowę. Niezbędne jest także określenie praw i obowiązków obu stron.

Wśród obowiązków kierownika będzie między innymi codzienne nadzorowanie prac budowlanych, zaś wśród obowiązków inwestora terminowa wypłata wynagrodzenia. Poza tym umowa z kierownikiem powinna zawierać zapisy dotyczące kar umownych oraz warunki odstąpienia lub wypowiedzenia umowy przez każdą ze stron.

1 opinia dla Umowa z kierownikiem budowy WZÓR

  1. Izydor T.

    Umowa z kierownikiem jest w 100% OK!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *