Podanie o wymianę drzwi w mieszkaniu komunalnym – wzór

(3 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać podanie o wymianę drzwi w mieszkaniu komunalnym? aby ułatwić Ci sporządzenie takiego skutecznego pisma, by nie pozostało ono zignorowane przez administrację budynku i pozostawione bez odpowiedzi, przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór podanie o wymianę drzwi w mieszkaniu komunalnym, do pobrania którego gorąco Cię zachęcam.

Kategorie: ,

Ze względu na fakt, że mieszkanie komunalne jest własnością gminy, to do niej należy kierować wypełnione podanie o wymianę drzwi w mieszkaniu komunalnym. Pismo jest niezbędne ze względu na fakt, że najemcy tego typu lokali nie mają prawa samowolnie dokonywać w nich żadnych zmian.

Jeśli lokator mieszkania komunalnego zleci wymianę drzwi i przedstawi gminie oczekującą na płatność fakturę, może zostać oskarżony o samowolę budowlaną. Poza tym to obowiązkiem właściciela nieruchomości jest dbanie o stan techniczny takich elementów, jak tynki, podłogi czy stolarka okienna oraz drzwi wejściowe do budynku.

Podanie o wymianę drzwi w mieszkaniu komunalnym należy odpowiednio uargumentować. W piśmie warto dokładnie opisać stan techniczny tego elementu, wskazując na takie wady, jak brak klamek, pourywane zawiasy, nieszczelności, wypaczenia i inne uszkodzenia, które uniemożliwiają prawidłowe zamknięcie drzwi, a tym samym przyczyniają się do zmniejszenia bezpieczeństwa lokatorów budynku.

Podobne wzory pism:

3 opinie dla Podanie o wymianę drzwi w mieszkaniu komunalnym – wzór

  1. Krystian33

    Witam, wzór podania o wymianę drzwi jest jak najbardziej ok – polecam.

  2. Eliza Duszyńska

    OK

  3. Łukasz Dzwoniarski

    Dziękuję i pozdrawiam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *