Wniosek do wierzyciela o zwrot pieniędzy wzór

(4 opinie klienta)

15,00 

Jest to wniosek, dzięki któremu będziesz w stanie odzyskać od wierzyciela swoje środki, które trafiły na jego konto. Najczęściej to komornik jest winien całemu zajściu, przesyłając na konto wierzyciela kwotę, którą zajął w trakcie bezzasadnej egzekucji komorniczej.

Pamiętaj, że czas gra na Twoją niekorzyść, jeśli więc chcesz odzyskać swoje pieniądze, jak najszybciej pobierz, wydrukuj i wypełnij pismo, a następnie dostarcz je wierzycielowi, wyznaczając mu krótki termin na zwrot otrzymanych od komornika środków.

Jak napisać wniosek do wierzyciela o zwrot pieniędzy? jeśli z jakichś przyczyn Twoje pieniądze bezprawnie trafiły do wierzyciela, masz prawo złożyć pisemny wniosek, w którym zażądasz zwrotu wyegzekwowanych przez komornika środków. Pismo do wierzyciela o zwrot pieniędzy powinno zawierać wszystkie niezbędne elementy, aby spełniło wszystkie oczekiwania stawiane takim pismom.

Wniosek o zwrot pieniędzy do wierzyciela można przesłać drogą pocztową (listem poleconym) lub można też wniosek dostarczyć wierzycielowi osobiście.

Jeśli nie wykażesz się żadnym działaniem, pieniędzy od wierzyciela nie odzyskasz nigdy. Co więcej, czas gra na Twoją niekorzyść, dlatego jak najprędzej należy podjąć działania, które będą miały na celu odzyskanie od wierzyciela pieniędzy.

Jeśli natomiast wierzyciel nie otrzymał jeszcze od komornika środków, to w takim przypadku należy zwrócić się do komornika o zwrot zajętych środków, aby tego dokonać, przesyłam gotowy do pobrania i wydrukowania wzór wniosku do komornika o zwrot pieniędzy.

Podobne:

4 opinie dla Wniosek do wierzyciela o zwrot pieniędzy wzór

 1. Bartek Ogólski

  Dzięki za pismo, udało się odzyskać pieniądze, które komornik przesłał wierzycielowi. Pozdrawiam

  • Grzegorz Szwaciński

   Świetnie, że udało nam się Tobie pomóc!

 2. Teresa Dębińska

  Pismo ok, polecam.

  • Grzegorz Szwaciński

   Dziękujemy za pozytywną opinię!

 3. Karolina Wuzela

  Wzór pisma ok, trzeba tylko wypełnić danymi.

  • Grzegorz Szwaciński

   Dziękujemy za opinię!

 4. Dawid.

  ok.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *