Wymiana słupa energetycznego podanie wzór

(2 opinie klienta)

15,00 

Jak napisać wniosek o wymianę słupa energetycznego? aby ułatwić Ci sporządzenie skutecznego pisma, przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór podania o wymianę słupa energetycznego.

Kategorie: ,

Wymiana słupa energetycznego to szablon dokumentu, jaki należy sporządzić, aby zgłosić do wymiany obiekt znajdujący się na terenie posesji prywatnej. Jeśli słup jest stary, w złym stanie technicznym lub został uszkodzony, jego wymiana będzie uzasadniona kwestiami bezpieczeństwa mieszkańców danego terenu.

Pismo z prośbą o wymianę słupa energetycznego należy kierować do właściciela obiektu, czyli do przedsiębiorstwa energetycznego. To ono ponosi bowiem odpowiedzialność za stan techniczny swoich urządzeń.

Wymiana słupa energetycznego wiąże się z kosztami, które powinien ponieść operator. Jeśli firma odmawia wymiany obiektu, sprawę można skierować do organów nadzoru budowlanego. Należy pamiętać, że wniosek o wymianę słupa sporządza się wyłącznie w sytuacji, kiedy nie są wymagane pilne działania.

W przypadku, kiedy obiekt stanowi realne zagrożenie przewróceniem w każdym momencie, należy wezwać służby, które niezwłocznie podejmą odpowiednie działania. 

Podobne wzory pism:

2 opinie dla Wymiana słupa energetycznego podanie wzór

  1. Danuta Czapała

    Szybka transakcja pismo ok.

  2. Katarzyna Centka

    Ok

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *